Milý redaktor,

vitajte na stránkach Wikiknihy. Mottom nášho spoločného snaženia je, že chceme spoločne vytvárať a šíriť kvalitné, voľne dostupné a otvorené učebnice, manuály a náučné texty.

Ak sa chcete pripojiť k nášmu úsiliu a upravovať obsah portálu, skúste sa, prosíme, najprv prihlásiť a prečítajte si, čo vam radí naša nápoveda.

Veľa zdaru!

Na import

upraviť

[1]. OJJ (diskusia) 09:48, 5. september 2019 (UTC)Odpovědět

Naimportováno.
Danny B. 15:32, 8. september 2019 (UTC)Odpovědět

Import

upraviť

Zdravím, prosím o import tejto stránky. [2] Ďakujem. --Wizzard (diskusia) 07:46, 26. november 2019 (UTC)Odpovědět

Import

upraviť

Dobrý deň, prosil by som o import tejto stránky zo slovenskej Wikipédie. Ďakujem. https://sk.wikipedia.org/wiki/Ch%C3%A1panie_n%C3%A1roda_a_n%C3%A1rodnej_identity_vo_filozofii_%C5%A1t%C3%BArovcov --Wizzard (diskusia) 11:18, 23. október 2020 (UTC)Odpovědět

Naimportováno.
Danny B. 18:07, 24. október 2020 (UTC)Odpovědět

How we will see unregistered users

upraviť

Ahoj!

Tuto zprávu dostáváte, protože máte správcovská práva na některé wiki nadace Wikimedia.

Když dnes někdo edituje wiki nadace Wikimedia, aniž by byl přihlášen, zobrazujeme jeho IP adresu. Jak možná víte, v budoucnu už to nebudeme moci dělat. Rozhodlo tak Právní oddělení nadace Wikimedia, protože se změnily normy a regulace týkající se soukromí v online prostředí.

Místo IP adresy budeme zobrazovat maskovanou identitu. Jako správce si budete i nadále moci zobrazit si jejich IP adresu. Také vznikne nové oprávnění pro uživatele, kteří potřebují vidět plné IP adresy neregistrovaných uživatelů pro boj s vandalismem, obtěžováním a spamem, aniž by byli správci. Patroláři také uvidí část IP adresy, aniž by museli mít toto oprávnění. Také pracujeme na lepších nástrojích, které budou pomáhat.

Pokud jste to ještě neviděli, můžete si přečíst více informací na Metě. Pokud si chcete být jisti, že vám neutečou žádné technické změny na wiki nadace Wikimedia, můžete se přihlásit k odběru našeho týdenního technického zpravodaje.

Existují dva navrhované způsoby, jak by tato identita mohla fungovat. Oceníme vaše názory na to, který způsob by podle vás fungoval nejlépe pro vás a vaši wiki, teď či v budoucnu. Můžete nám dát vědět v diskusi. Můžete psát ve svém jazyce. Návrhy byly předloženy v říjnu a rozhodovat se budeme po 17. lednu.

Děkuji. /Johan (WMF)

18:19, 4. január 2022 (UTC)